Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Videos & photo stories

Videos & photo stories Foto i video blogi....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-02-2012, 20:27   #1
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default Jaki wybrać aparat do fotografowania wilczaka?

Jaki aparat polecacie do fotografowania wilczaka? Widzę tu mnóstwo fajnych fotek, a mnie nie udaje się uchwycić najlepszych momentów, bo choć zdąrzę pstryknąć, to zdjęcie robi się za późno.
Oprócz szybkości robienia zdjęć ważne jest dla mnie, aby aparat nie stanowił obciążenia na spacerach, nie był za duży ani na ciężki. Chodzi o to, by był poręczny i by go można zabierać na spacery po bezdrożach bez dodatkowego obciążania się sprzętem, i prosty w obsłudze, bo ostatni, jakiego uzywałam, choć niby miał być prosty, to jednak przestawianie na tryb w ruchu wymagało wchodzenie głęboko w menu aparatu, który na dodatek po chwili niepstrykania wyłączał się, a potem gdy nadarzyła się okazja do zdjęcia i chciałam zrobić fotkę musiałam go znów włączać i ustawiać wszyskto na nowo, przez co moment nie mógł być uchwycony. Strasznie mnie to irytuje, że zawsze się spóźniam na najciekawsze momenty, bo albo wyłączony, albo trzeba ustawiać, albo pstryknę, ale tak długo dobiera sobie parametry, że po pstryknięciu psów już dawno mnie ma w tym miejscu, które chciałam uchwycić... Będę wdzięczna za sugestie.
maria jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org