Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Standard plemene a bonitace

Standard plemene a bonitace Jak by měl vypadat typický vlčák, poměřování a komentáře ke standardu plemene, informace o bonitacích a svodech...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-12-2006, 01:42   #1
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default Re: Poznámka ohledně bonitace (07.07.2005)

Preklad:

Quote:
Originally Posted by massimo
Ze vseho nejdriv se omlouvam, ze pisu anglicky na ceske forum, ale kdyz Margo casto pise anglicky na italske forum, tak proc ne!!

Predpokladam ze se nepletu, kdyz si myslim, ze uvadis, ze na bonitaci v Reggio Emilia dala Anna Simackova a Jindrich Jedlicka kod P1 psu s indexem formatu 118.
Pokud jsem ti dobre rozumel, tak opakuji ( a UZ JSEM TI TO JEDNOU RIKAL), ze slo o chybu v zapise.
Faktem je, ze jsi v Reggio v dobe bonitace nebyla (ja take ne), ale znam skoro vsechny ze zminenych psu a zadny z nich nevypada jako vlak (nebo jako to legracni foto, ktere jsi uverejnila!).

Ja verim tomu, ze zmineni dva rozhodci jsou experti a maji mnohem vetsi znalosti naseho milovaneho plemene nez dokonce i Margo, takze by NIKDY nedali P1 psu s indexem formatu 118, tudiz to musi byt chyba!

Kdyz uz prohlasujes takovou zasadni vec, tak mi prosim rekni, ktereho ze zminenych psu z te bonitace se to tyka. Prikladam seznam psu s jejich kodem, vyskou a delkou, pokud meli
format indexu 118.



Mimochodem, muj Oliver ma 72-3 cm na vysku (odhadem) a asi tak 75-76cm delku.
VIM JISTE, ze zmineni psi nejsou tak dlouzi jako muj vlastni pes.. takze nemohou mit index formatu 118.

Je CHYBOU predpokladat ze chyba v zapisu je mene pravdepodobna, nez ze by dva takovi rozhodci udelali tak velkou chybu .. to ovsem zavisi na tom, co se snazis dokazat!!

massimo
__________________
:: :: :: Cira & Ali & Tulip :: :: ::
http://vlcisen.mirkawolf.com
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org