View Single Post
Old 21-08-2006, 16:25   #33
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

O.K., Dane - ale stejně si myslím, že když ty fotky mají nadpis "Klubová výstava Jevišovice" a jsou tam jen a pouze fotky psů se staženým ocasem, musí to na lidi, kteří třeba ještě ČSV neviděli a začínají se o ně zajímat, působit tak, že všichni vlčáci jsou bázliví nebo plaší. A to není pravda. Většina psů na výstavě se chovala normálně. Vynášení soudů nad psem podle chování v kruhu na jedné výstavě taky není možné. Proto píšu o té vyváženosti - podle mě takto jednostranně zaměřené fotky s titulkem "výstava" můžou uškodit, nemluvě o tom že začíná sezóna štěňat. Když použiju Tvůj příklad se srstí - je to jako kdyby na výstavě bylo 7 psů s otevřenou vylínanou srstí a 45 s nádhernou srstí s podsadou, ale na fotkách pod titulkem "Výstava" byli jen ti "oškubaní".

Já neskrývám to, že Daria není pevná v kramflecích, lépe řečeno že má v určitých situacích problém, protože skrýváním se problém ještě nikdy nevyřešil. Ale tato debata není jen o mém nebo nějakém jiném psovi. Tato prezentace klubové výstavy mi prostě připadá nešťastná, protože ji podle mého názoru nevystihuje objektivně.

Ahoj, Karel
alexa jest offline   Reply With Quote