View Single Post
Old 04-11-2010, 21:56   #151
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Moje rada zní - vyměň partnera. Je to drsné, ale upřímné. Pořiď si nějakého, kterému bude její přítomnost příjemná.
Tohle je trochu zkratkovitý a podle vývoje diskuze si nemyslim že by na tom byli tak špatně ... ale co neni může bejt. Obecně ve vztahu je nesmysl dělat všechno jen aby se druhej nepo, ať už se to týká psa nebo čehokoliv jinýho. Myslim že bys měla sobě i čubině slevit ze snahy za každou cenu vyhovět partnerovi a uvidíš jak to ustojí. Dyť by ho konec konců mohlo samotnýho napadnout, aby drahý věci schoval mimo dosah psa. Tohle mi připomíná bejvalou kolegyni, která si mi jednou stěžovala jak ji štve, když chodí běhat a vyběhne za ní nějakej pes, a že už kvůli tomu nosí pepřák. Dal jsem ji dobře míněnou radu, aby v takový situaci zastavila a počkala, až si pán psa zvládne ... ona se rozčílila, že nechodí běhat aby furt stála kvůli psům a že to je věc pána a ne její. Na to jsem jí odpověděl, že je to její kůže a její oblečení a ať si s mou radou dělá co chce.
jerabekj jest offline   Reply With Quote