View Single Post
Old 23-09-2008, 11:21   #52
aflorian
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Szczecin
Posts: 23
Send Message via Gadu Gadu to aflorian
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Ale przecież żyjemy w epoce komunikacji. Co za problem fotke pstryknac, maila napisac co jakis czas?

Będzie spoko, pytasz, szukasz, starasz się. To się liczy

Heh masz świętą racje. Fotografia to moje następne hobby więc i hodowca i Wy (jak będziecie za rok mnie jeszcze pamiętać) nie odgonicie się od zdjęc psiaka !~
A co do hodowli, naprawdę trzeba poświecić troche czasu zapokować tyłek w "cokolwiek" i jeździć po hodowlach. I wydaje mi sie że już tyle wiem na temat wilczaków, że wiele pytań nie będę miała do hodowcy. Napewno nie takie jakie są te psy. A mam zamiar jeszcze jeździc na wystawy, no i może na jakieś spotkanko (ale z tym nie będzie łatwo) i pogadać z włascicielami i zaprzyjaźnić się z jakimś wilczakiem
A co do ceny- nie ma w tym nic złego jeśli ktoś sie o nią spyta, bo wiadomo kasa nie rośnie na drzewie, ale z drugiej jesli ktoś sie interesuje zakupem psa....o cenie juz wie

A i jeszcze wróce do hodowli....cięzko jest po nich jeżdzić jeśli sie nie wie gdzie one są
Szukałam w necie na ten temat ale za wiele to ja nie znalazłam. Właściwie to Z Peronówki. Nie wiem, może nie umiem szukać , ale własnie dlatego poprosiłam o pomoc Was....wtajemniczonych

Pozdrawiam
aflorian jest offline   Reply With Quote